INTELIGENCJA ODDECHU
 INTELIGENCJA ŻYCIA
7 praktyk wytchnienia, natchnienia
i mocy

dla Duszy Człowieka,
w czasach zajętości, obojętności  i wypalenia.

 

 

 

ODDECHOWY PRZEWODNIK PO INTELIGENCJI,
KTÓRA POWINNA BYĆ ROZWIJANA OD PRZEDSZKOLA.

 

Oddychaj Inteligentnie, żeby wzmocnić mózg, zachować młodość i zdrowie.

Poznaj sposoby na Mądry Oddech dla zarządzania energią życiową i regulację emocji.

Pozbądź się zabiegania, zmęczenia, znużenia i wypalenia.
 

Zadbaj o siebie oddechowo. Daj sobie czas.

Odkryj
Piękno Oddechu jako sposobu na połączenie z duszą. Odzyskaj siebie.
Integruj swój rdzeń. Wsłuchaj się w swoją ciszę. Żyj swoją wizją. 

Masz to w Oddechu.

 

Ze wstępu:

"Żyjemy w czasach, kiedy wartości kulturowe wymuszają na nas zajętość do upadłego. Bardziej liczą się nasze osiągnięcia lub wrażenie jakie wywieramy niż my sami. Czasem bardziej liczy się jak młodo wyglądamy i jak dobrze sobie radzimy, niż to, jak cicho umiemy słuchać i jak pięknie się uśmiechać, czy jak wdzięcznie wybrzmiały nasze gesty lub jak szczerzy jesteśmy. Raczej zaciskamy zęby, żeby udowodnić, że coś znaczymy, niż rozluźniamy się mówiąc…nie…nie muszę…i pokazujemy różne sposoby emanacji naszego serca i piękna naszej esencji. Cały czas wmawia się nam, że coś jest z nami nie tak…że czegoś nam nie starcza…staczamy bitwy o pieniądze i prestiż, przegrywamy wojny o duszę…

A przecież możemy doświadczyć bogactwa w obu formach.

 

W tym nieludzkim tempie i obciążeniu obojętniejemy na siebie samych - wytrzymujemy. A potem trybie zajętości odczłowieczamy innych. Nie mamy siły i energii, żeby okazywać im serce.

 

Pomijamy radość z małych rzeczy, które codziennie przynosi życie.

 

Nasza zajętość staje się synonimem spełnienia…nie mam czasu…oznacza jestem kimś ważnym. Co gdybym jednak ten czas miał?

 

Potrzebujemy zatrzymania, wytchnienia i natchnienia, żeby dusza mogła nas dogonić i nami pokierować. Ona zaś czeka na nas milcząco uśmiechnięta, aż usłyszymy całą jej pieśń i w tę melodię zatańczymy swoje życie. Wciąż czuwa, a czasem interweniuje.

 

 

Praca z oddechem nie jest wyznaniem, ani kultem religijnym. Ale na swój własny, cichy i intymny sposób prowadzi nas do kontaktu ze źródłem życia. Zbliża nas do Duszy."
 


AKTUALNIE KSIĄŻKA JEST W FAZIE REDAKCJI I PRZYGOTOWANIA ILUSTRACJI. BĘDĘ INFORMOWAŁ O KOLEJNYCH POSTĘPACH W PRACY NAD SPROWADZENIEM KSIĄŻKI NA ŚWIAT :) W LIPCU POWINNA BYĆ JUŻ DOSTĘPNA W PRZEDSPRZEDAŻY.

I’m a paragraph. Double click here or click Edit Text to add some text of your own or to change the font. This is the place for you to tell your site visitors a little bit about you and your services.